လှည့်ပတ်စားပွဲအတွက် ဧရာမအပေါက်ဖောက် slip ring DHK012-12-10A
အကျဉ်းချုပ်ဖော်ပြချက်:
ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်
ထုတ်ကုန် တဂ်များ
လှည့်ပတ်စားပွဲအတွက် ဧရာမ through hole slip ring DHK012-12-10A၊
သတ်မှတ်ချက်
DHK012-12-10A
အဓိက parameter များ
ဆားကစ်အရေအတွက် ချန်နယ် ၁၂ ခု အလုပ်လုပ်သည့် အပူချိန် “-၄၀ ℃ ~ + ၆၅ ℃”
အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော လက်ရှိ ၁၀က အလုပ်လုပ်သောစိုထိုင်းဆ <၇၀%
သတ်မှတ်ထားသော ဗို့အား ၀~၂၄၀ VAC/VDC ကာကွယ်ရေးအဆင့် IP54
လျှပ်ကာခုခံမှု ≥1000MΩ @500VDC အိမ်ရာပစ္စည်း အလူမီနီယမ်အလွိုင်း
လျှပ်ကာအစွမ်းသတ္တိ 50Hz မှာ 1500 VAC၊ 60s၊ 2mA လျှပ်စစ်ထိတွေ့ပစ္စည်း အဖိုးတန်သတ္တု
လည်ပတ်နှုန်း ၀~၆၀၀rpm ခဲဝါယာကြိုးအရှည် ၅၀၀ မီလီမီတာ + ၂၀ မီလီမီတာ
စံထုတ်ကုန်ပုံစံရေးဆွဲခြင်း
ထုတ်ကုန်-ဖော်ပြချက်၁
လျှောက်လွှာတင်သွင်းပြီး
ထုတ်ကုန်-ဖော်ပြချက်၂
ထုတ်ကုန်-ဖော်ပြချက်၃
ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက်၄
ကျွန်ုပ်တို့ရဲ့ အားသာချက်
စက်ရုံမြင်ကွင်း
ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက် ၅
ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက် ၆
ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက် ၇သတ်မှတ်ချက်
DHK012-12-10A
အဓိက parameter များ
ဆားကစ်အရေအတွက် ချန်နယ် ၁၂ ခု အလုပ်လုပ်သည့်အပူချိန် “-၄၀ ℃~+၆၅ ℃”
လက်ရှိအဆင့်သတ်မှတ်ချက် 10A အလုပ်လုပ်စိုထိုင်းဆ <70%
အဆင့်သတ်မှတ်ထားသောဗို့အား 0~240 VAC/VDC ကာကွယ်မှုအဆင့် IP54
လျှပ်ကာအစွမ်းသတ္တိ 1500 VAC@50Hz,60s,2mA လျှပ်စစ်ထိတွေ့ပစ္စည်း အဖိုးတန်သတ္တု
ဒိုင်းနမစ်ခုခံမှု <10MΩ ခဲဝါယာကြိုးသတ်မှတ်ချက် အရောင် Teflon လျှပ်ကာနှင့် သံဗူးဖြင့်ပြုလုပ်ထားသော ပျော့ပျောင်းသောဝါယာကြိုး
လည်ပတ်နှုန်း 0~600rpm ခဲဝါယာကြိုးအရှည် 500mm + 20mm