ဗီဒီယိုစနစ်များအတွက် Ingiant DHS030-25 Through Bore Slip Ring 30mm
အကျဉ်းချုပ်ဖော်ပြချက်:
ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်
ထုတ်ကုန် တဂ်များ
သတ်မှတ်ချက်
DHS၀၃၀-၂၅
အဓိက parameter များ
ဆားကစ်အရေအတွက် 25 အလုပ်လုပ်သည့် အပူချိန် “-၄၀ ℃ ~ + ၆၅ ℃”
အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော လက်ရှိ စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည် အလုပ်လုပ်သောစိုထိုင်းဆ <၇၀%
သတ်မှတ်ထားသော ဗို့အား ၀~၂၄၀ VAC/VDC ကာကွယ်ရေးအဆင့် IP51
လျှပ်ကာခုခံမှု ≥1000MΩ @500VDC အိမ်ရာပစ္စည်း အစွန်းခံသံမဏိ
လျှပ်ကာအစွမ်းသတ္တိ 50Hz မှာ 1500 VAC၊ 60s၊ 2mA လျှပ်စစ်ထိတွေ့ပစ္စည်း အဖိုးတန်သတ္တု
လည်ပတ်နှုန်း ၀~၃၀၀ လည်ပတ်နှုန်း ခဲဝါယာကြိုးအရှည် ၅၀၀ မီလီမီတာ + ၁၅ မီလီမီတာ
ဤပစ္စည်း၏ အပြင်အဆင်ပုံ
ထုတ်ကုန်-ဖော်ပြချက်၁
လျှောက်လွှာတင်သွင်းပြီး
ထုတ်ကုန်-ဖော်ပြချက်၂
ထုတ်ကုန်-ဖော်ပြချက်၃
ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက်၄
ကျွန်ုပ်တို့ရဲ့ အားသာချက်
စက်ရုံမြင်ကွင်း
ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက် ၅
ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက် ၆
ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက် ၇သတ်မှတ်ချက်
DHS၀၃၀-၂၅
အဓိက parameter များ
ဆားကစ်အရေအတွက် ၂၅ အလုပ်လုပ်သည့်အပူချိန် “-၄၀ ℃~+၆၅ ℃”
အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော လက်ရှိအား စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည် အလုပ်လုပ်သောစိုထိုင်းဆ <70%
အဆင့်သတ်မှတ်ထားသောဗို့အား 0~240 VAC/VDC ကာကွယ်မှုအဆင့် IP51
လျှပ်ကာအစွမ်းသတ္တိ 1500 VAC@50Hz,60s,2mA လျှပ်စစ်ထိတွေ့ပစ္စည်း အဖိုးတန်သတ္တု
ဒိုင်းနမစ်ခုခံမှု ကွဲလွဲမှု <10MΩ ခဲဝါယာကြိုးသတ်မှတ်ချက် FF4-2Q-0.35mm၊ RG316 coaxial cable
လည်ပတ်နှုန်း 0~300rpm ခဲဝါယာကြိုးအရှည် 500mm + 15mm