အဝေးထိန်းစနစ်ဖြင့် မောင်းနှင်သော ယာဉ်များအတွက် Ingiant DHS034-1-10A အစိုင်အခဲ ရိုးတံ စလစ်လက်စွပ်
အကျဉ်းချုပ်ဖော်ပြချက်:
ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်
ထုတ်ကုန် တဂ်များ
သတ်မှတ်ချက်
DHS034-1-10A
အဓိက parameter များ
ဆားကစ်အရေအတွက် 1 အလုပ်လုပ်သည့် အပူချိန် “-၄၀ ℃ ~ + ၆၅ ℃”
အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော လက်ရှိ ၁၀က အလုပ်လုပ်သောစိုထိုင်းဆ <၇၀%
သတ်မှတ်ထားသော ဗို့အား ၀~၂၄၀ VAC/VDC ကာကွယ်ရေးအဆင့် IP51
လျှပ်ကာခုခံမှု ≥500MΩ @500VDC အိမ်ရာပစ္စည်း အစွန်းခံသံမဏိ
လျှပ်ကာအစွမ်းသတ္တိ 50Hz မှာ 500 VAC၊ 60s၊ 2mA လျှပ်စစ်ထိတွေ့ပစ္စည်း အဖိုးတန်သတ္တု
ဒိုင်းနမစ်ခုခံမှုပြောင်းလဲမှု <၁၀ မီလီဂရမ် ခဲဝါယာကြိုး သတ်မှတ်ချက် AF-0.35mm^2 ပါသော ဆားကစ်တစ်ခုလျှင် 5A၊ ကျန်တာ AF-0.15mm^2 ဖြင့်
လည်ပတ်နှုန်း ၀~၃၀၀ လည်ပတ်နှုန်း ခဲဝါယာကြိုးအရှည် ၂၀၀ မီလီမီတာ + ၁၅ မီလီမီတာ
ထုတ်ကုန်အကြမ်းဖျင်းပုံဆွဲခြင်း
ထုတ်ကုန်-ဖော်ပြချက်၁
လျှောက်လွှာတင်သွင်းပြီး
ထုတ်ကုန်-ဖော်ပြချက်၂
ထုတ်ကုန်-ဖော်ပြချက်၃
ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက်၄
ကျွန်ုပ်တို့ရဲ့ အားသာချက်
စက်ရုံမြင်ကွင်း
ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက် ၅
ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက် ၆
ထုတ်ကုန်ဖော်ပြချက် ၇သတ်မှတ်ချက်
DHS034-1-10A
အဓိက parameter များ
ဆားကစ်အရေအတွက် ၁ အလုပ်လုပ်သည့်အပူချိန် “-၄၀ ℃~+၆၅ ℃”
လက်ရှိအဆင့်သတ်မှတ်ချက် 10A အလုပ်လုပ်စိုထိုင်းဆ <70%
အဆင့်သတ်မှတ်ထားသောဗို့အား 0~240 VAC/VDC ကာကွယ်မှုအဆင့် IP51
လျှပ်ကာအစွမ်းသတ္တိ 500 VAC@50Hz,60s,2mA လျှပ်စစ်ထိတွေ့ပစ္စည်း အဖိုးတန်သတ္တု
ဒိုင်းနမစ်ခုခံမှု <10MΩ ခဲဝါယာကြိုးသတ်မှတ်ချက် AF-0.35mm^2 ရှိသော ဆားကစ်တစ်ခုလျှင် 5A၊ ကျန် AF-0.15mm^2 ဖြင့်
လည်ပတ်နှုန်း 0~300rpm ခဲဝါယာကြိုးအရှည် 200mm + 15mm